Facebook Ultimate Gym Instagram Ultimate Gym Godz. otw.: Pn-Pt: 6-22 / Sb: 8-18 / Nd: 9-15

O nas – Ultimate Gym Siłownia Kielce

Siłownia Ultimate Gym Kielce powstała dla Was z pasji do sportu, dająca Ci najwyższą możliwą jakość i komfort. Misją naszego zespołu jest inspirowanie kielczan do zdrowego i sportowego trybu życia. Budowa świadomości na temat własnego ciała i prawidłowego odżywiania. Najwyższy poziom usług naszej siłowni gwarantuje nie tylko najlepszy sprzęt ale także wysoce wykwalifikowana kadra trenerów.

Siłownia Ultimate Gym Kielce - strefa wolnych ciężarów

Naszym celem jest zbudowanie wokół siłowni Ultimate Gym Kielce grono przyjaciół trenujących pod jednym dachem w duchu sportowej rywalizacji, która prowadzi do wzajemnej motywacji w podnoszeniu własnych osiągnięć sportowych. Dlatego nasza siłownia to nie jest zwykły klub pełen topowego sprzętu a przyjazne miejsce dla każdego. Niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania czy wieku zawsze będziesz czuł się u nas dobrze. Oferta tej nowej na mapie miasta Kielce siłowni jest skierowana do uczniów, studentów, dorosłych i seniorów.

Zaopatrzyliśmy się w najlepszy możliwy sprzęt marki Life Fitness. Topowe, komfortowe i bezpieczne maszyny, idealnie dopasowane ciężary pomogą Ci skupić się przede wszystkim na treningu. Oferujemy Wam trzy izolowane strefy treningowe. Cardio, ciężary i specjalna sala do treningu personalnego gdzie pod okiem naszych instruktorów możecie komfortowo pracować nad swoją sylwetką.

Siłownia Ultimate Gym Kielce - strefa cardio

Jesteśmy tu dla Ciebie i w każdej chwili możesz zwrócić się do nas po pomoc.

Nasz sprzęt sportowy obejmuje bieżnie, rowerki stacjonarne, wiosła, rowery eliptyczne. Strefa dla fanów budowania siły, masy i rzeźby to ławki, wolne ciężary, atlasy.

Przyjdź do Ultimate Gym Kielce, poznaj naszą ofertę a przekonasz się, że to najlepsza siłownia w regionie!

Bądź na bierząco z aktualnościami na naszej stronie śledząc nasze media społecznościowe:

Facebook

Instagram